Program



190803

Fotboll:
SK Frigg, Oslo 3-1

200708

Fotboll:
Dansk komb. 2-2

220627

Fotboll:
Härnösands- kombination b 4-3

240405

Boxning:
Örebro BK

240427

Friidrott:
Sleipners terräng

240522

Boxning:
Allmänna BS

240604

Boxning:
OS-uttagningar

240828

Boxning:
Allmänna BS

241005

Fotboll:
IFK Malmö b 1-3

241031

Boxning:
Allmänna BS

241101

Boxning:
Örgryte IS

241108

Boxning:
Solna BK/ Hammarby

241111

Boxning:
Linnéa

241206

Boxning:
Djurgårdens IF

241213

Boxning:
Örebro AK

241214

Boxning:
Allmänna BS

241216

Boxning:
Junior-SM

241229

Boxning:
Junior-SM

250110

Boxning:
BK Örnen och Stockholms AK

250204

Boxning:
Allmänna BS

250214

Boxning:
Linnéa

250307

Boxning:
SM

250429

Boxning:
Allmänna BS

250615

Boxning:
Allmänna BS

251002

Boxning:
BK Örnen

251215

Boxning:
Junior-SM

260109

Boxning:
Hammarby

260123

Tyngd- lyftning:
Nationell tävling Eksjö

260205

Boxning:
Redbergslids BK

260228

Boxning:
SM

260228

Boxning:
Allmänna BS

260320

Tyngd- lyftning:
SM

260912

Fotboll:
Djurgården 1-2
Cykel:
6-dagars

260924

Boxning:
Allmänna BS

261019

Boxning:
Allmänna BS

261205

Boxning:
Djurgårdens IF

261214

Boxning:
Junior-SM

270115

Boxning:
IF Linnéa

270205

Boxning:
Hammarby

270215

Boxning:
Allmänna BS

270427

Boxning:
Allmänna BS

270807

Fotboll:
Vesta b 4-1

271109

Boxning:
Uttagningar juniorer

271119

Boxning:
IF Linnéa

271204

Boxning:
Allmänna BS

271209

Boxning:
Djurgårdens IF

271211

Bandy:
IFK Uppsala b 2-5

271215

Boxning:
JSM

271227

Boxning:
JSM

280120

Boxning:
Hammarby

280129

Bandy:
Sirius b 2-6

280204

Boxning:
Solna BK

280226

Boxning:
Landskrona BK

280301

Boxning:
SM

280707

Boxning:
GM IF

280928

Boxning:
Djurgården 5-11

280930

Boxning:
BK 1928 3-13

280930

Boxning:
Allmänna BS

281019

Boxning:
Proffsgala, Cirkus

281117

Boxning:
Hammarby

281123

Boxning:
Proffsgala, Cirkus

281125

Boxning:
Enköping

281201

Boxning:
Djurgårdens IF

281211

Boxning:
Junior-SM

290201

Boxning:
Allmänna BS

290216

Skidor:
Vinterspelen i Södertälje

290216

Boxning:
Redbergslids BK

290301

Boxning:
SM

290802

Boxning:
Allmänna BS

291013

Fotboll:
IK City b 1-2

291013

Boxning:
Enköpings BK

291027

Boxning:
Allmänna BS

300117

Boxning:
IF Linnéa

300131

Boxning:
Allmänna BS

300221

Boxning:
SM

300223

Bandy:
Sirius b 6-1

300321

Boxning:
Allmänna BS

300901

Cykel:
6-dagars

301019

Orientering:
DM

301107

Boxning:
Djurgårdens IF & IF Linnéa

301212

Boxning:
Junior-SM

301226

Boxning:
Allmänna BS

310111

Boxning:
Allmänna BS

310116

Boxning:
IF Linnéa & Djurgårdens IF

310208

Skidor:
DM

310214

Boxning:
Hammarby

310227

Boxning:
SM

310510

Fotboll:
IK City b 4-1

310524

Boxning:
Allmänna BS

310906

Boxning:
Brage b 2-5

310510

Fotboll:
IK City b 4-1

311018

Orientering:
DM

311205

Hockey:
Djurgårdens IF 3-2

321229

Hockey:
Karlberg 4-1

330108

Hockey:
Nacka b 3-0

320205

Hockey:
Djurgårdens IF 2-0

320228

Brottning:
SM

320331

Hockey:
Djurgårdens IF b 0-0

320515

Boxning:
Allmänna BS

320731

Fotboll:
Åtvidaberg b 2-1

321030

Brottning:
Internationella brottningar, Cirkus

321218

Hockey:
Traneberg 1-2

330105

Hockey:
Djurgårdens IF 3-1

330108

Hockey:
Göta 0-0

330201

Hockey:
Djurgårdens IF 3-1

330525

Friidrott:
Krillans invigning

330909

Cykel:
6-dagars

330914

Brottning:
Polisens IF & Djurgårdens IF

331022

Orientering:
DM

340221

Brottning:
DM

340307

Brottning:
SM

340527

Cykel:
Bellevue IK

340729

Fotboll:
Mjölby b

341021

Orientering:
DM

350120

Bandy:
IFK Uppsala b 0-5

350602

Fotboll:
Derby b 0-2

370517

Fotboll:
Tord b 0-2

370912

Fotboll:
Ljusne 1-1

380116

Skidor:
Stafett-DM

380807

Fotboll:
Djurgården
Cykel:
SM

381023

Fotboll:
Gefle b 2-3

390115

Skidor:
Stafett-DM

390820

Fotboll:
Hälsingborg b 2-5

391008

Fotboll:
Sandvikens IF b 2-3

391105

Fotboll:
Malmö FF b 1-3

40????

Cykel:
Hoforsloppet

400128

Skidor:
DM

400407

Fotboll:
Landskrona b 0-2

400505

Fotboll:
Brage b 2-3

400505

Cykel:
UNI-loppet

401201

Friidrott:
IFK Enskedes terräng

41????

Cykel:
Filipstads- loppet

410105

Skidor:
Skansen- stafetten

410112

Skidor:
Stafett-DM

410126

Skidor:
Junior-DM

410202

Skidor:
DM

410301

Skidor:
Budkavle-DM

411019

Fotboll:
Hofors b 2-3

420201

Skidor:
DM 30 km

420215

Skidor:
DM 15 km

420712

Rodd:
DM

420802

Fotboll:
Ludvika 2-3

420812

Fotboll:
Hagalund 6-2

420823

Fotboll:
Brage b 3-4

420830

Fotboll:
Gefle 2-3

420913

Fotboll:
Brage 1-1

420920

Fotboll:
Sandviken 3-3

420927

Fotboll:
Hofors b 1-2

421101

Fotboll:
Reymersholm 4-2

430131

Skidor:
DM

430502

Fotboll:
Djurgården 2-2

430808

Fotboll:
Örtakolonien 9-1

430912

Fotboll:
Gefle 6-4

430919

Fotboll:
Gefle b 1-3

430926

Fotboll:
Djurgården 0-1

431017

Orientering:
Nationella tävlingar

431031

Fotboll:
Sandvikens AIK 2-0

431107/H4> Fotboll:
Ljusne 4-1


440123

Skidor:
DM

440514

Fotboll:
Ludvika 2-2

440518

Fotboll:
Reymersholm 2-1

440730

Fotboll:
Nyköping 6-2

440806

Fotboll:
Åtvidaberg b 2-3

440820

Fotboll:
Sleipner 1-2

440910

Fotboll:
Verdandi b 3-3

440910

Fotboll:
Örebro 5-0

440917

Fotboll:
Eskilstuna 3-0

441008

Fotboll:
Eskilstuna b 2-1

441015

Fotboll:
IFK Västerås 3-0

441029

Fotboll:
Verdandi

450418

Fotboll:
Metalls Stadslag

450429

Fotboll:
Karlskoga

450513

Fotboll:
Åtvidaberg

450826

Fotboll:
IFK Eskiltuna b

450902

Fotboll:
Sleipner

450916

Fotboll:
Åtvidaberg 2-2

451007

Fotboll:
Örebro 2-3

451014

Fotboll:
Karlskoga b 4-2

460818

Fotboll:
Åtvidaberg b 1-3

460929

Fotboll:
Värnamo b

470308

Fest:
Hammarby
50 år

470427

Fotboll:
Jönköping b

470511

Fotboll:
Sleipner b

470817

Rodd:
SM

480806

Fotboll:
Vesta b

490130

Bandy:
BK Derby b 2-1

490205

Hockey:
Gävle b 2-4

490821

Fotboll:
Kenty b 7-1

500205

Skidor:
DM

500311

Bowling:
BSM

500806

Fotboll:
City b 2-4

500813

Fotboll:
Surahammar b 1-2

501204

Hockey:
Streatham b 2-6

510803

Fotboll:
AIK 5-5

510812

Fotboll:
Brage b 0-1

511211

Hockey:
Nottingham 3-11

520308

Fest:
Hammarby
55 år

520523

Fotboll:
AIK b 0-0

520816

Fotboll:
Brage b 2-0

530211

Bordtennis:
Djurgården 6-0

530307

Bordtennis:
Prinspokalen

530809

Fotboll:
Brage b 2-1

530919

Fotboll:
Eskilstuna 4-2

531101

Fotboll:
Falun b 2-1

531106

Bowling:
Sthlms bästa bowlingfighter

540106

Bandy:
Falun b 4-4

540523

Fotboll:
Örebro b 2-2

540804

Fotboll:
AIK 1-3

540811

Fotboll:
Göteborg b 0-0

540820

Fotboll:
Norrköping 3-1

540828

Fotboll:
Sandvikens AIK 2-0

540905

Fotboll:
GAIS b 1-1

540912

Fotboll:
Hälsingborg
4-2

541003

Fotboll:
Kalmar 1-3

541017

Fotboll:
Djurgården b 1-2

541024

Fotboll:
Malmö FF b 2-2

541024

Fotboll:
Malmö FF 2-1

550424

Fotboll:
Hälsingborg b 0-3

550428

Fotboll:
Djurgården 2-3

550501

Fotboll:
Halmstad 0-0

550508

Fotboll:
Kalmar b 1-1

550514

Fotboll:
GAIS 2-5

550519

Fotboll:
Sandvikens AIK b 2-0

550530

Fotboll:
Göteborg 1-0

550604

Fotboll:
Degerfors 0-0

550610

Fotboll:
AIK b 2-1

550804

Fotboll:
Djurgården 2-1

550810

Fotboll:
Sandvikens IF b 2-1

550826

Fotboll:
Västerås 1-0

550910

Fotboll:
Halmstad 0-0

550904

Fotboll:
AIK b 1-6

550918

Fotboll:
Malmö FF b 1-4

551002

Fotboll:
Degerfors 3-0

551009

Fotboll:
Hälsingborg 1-0

551105

Fotboll:
Göteborg 3-0

560408

Fotboll:
Hälsingborg b 1-0

560506

Fotboll:
Halmstad b 2-2

560510

Fotboll:
AIK 0-2

560518

Fotboll:
Norrby 1-2

560521

Fotboll:
Västerås b 2-0

560524

Fotboll:
Norrköping 0-1

560527

Fotboll:
Malmö FF 0-1

560601

Fotboll:
Sandvikens IF 0-1

560607

Fotboll:
Djurgården b 1-4

560619

Fotboll:
Inter 2-4

560805

Fotboll:
Halmstad b 1-3

560810

Fotboll:
Djurgården 2-5

560815

Fotboll:
Sandvikens IF b 0-1

560819

Fotboll:
Malmö FF 1-3

560826

Fotboll:
Göteborg b 0-0

560902

Fotboll:
Hälsingborg 1-1

560909

Fotboll:
AIK b 1-2

560923

Fotboll:
IFK Malmö b 2-2

560930

Fotboll:
Norrköping 0-2

570217

Bandy:
Örebro 1-2

570309

Fest:
Hammarby
60 år

570414

Fotboll:
Hälsingborg b 0-0

570424

Fotboll:
AIK 0-0

570512

Fotboll:
Göteborg 3-6

570519

Fotboll:
Malmö FF b 1-3

570526

Fotboll:
Djurgården b 0-2

570605

Fotboll:
Västerås b 1-1

570929

Fotboll:
Brage b 5-2

571006

Fotboll:
Brage 10-0

571019

Fotboll:
Degerfors 3-1

580228

Hockey:
Alfredshem 6-2

580511

Fotboll:
Bofors 7-2

580526

Fotboll:
Surahammar 4-1

581018

Fotboll:
Skellefteå 6-2

581107

Brottning:
Junior-SM

590422

Fotboll:
AIK 3-2

590507

Fotboll:
Malmö FF b 1-4

590510

Fotboll:
GAIS 2-1

590514

Fotboll:
Djurgården b 0-1

590527

Fotboll:
Hälsingborg 3-2

590604

Fotboll:
Norrköping 3-2

590607

Fotboll:
IFK Malmö b 0-4

590612

Fotboll:
Örgryte 1-3

590805

Fotboll:
AIK b 3-2

590816

Fotboll:
Halmstad 4-2

590820

Fotboll:
Norrköping b 1-5

590823

Fotboll:
IFK Malmö 2-6

590901 (02?)

Fotboll:
Göteborg 4-2

590906

Fotboll:
Hälsingborg b 1-2

590920

Fotboll:
Malmö FF 1-6

591001

Fotboll:
Djurgården 0-2

591011

Fotboll:
GAIS b 0-1

600131

Bandy:
Sirius b 1-2

600425 (6?)

Fotboll:
Örgryte 2-5

600508

Fotboll:
Jönköping S:a b 3-2

600508

Fotboll:
Hälsingborg
1-2

600515

Fotboll:
IFK Malmö 0-0

600519

Fotboll:
AIK B 1-2

600526

Fotboll:
Göteborg 2-0

600609

Fotboll:
Norrköping b 0-6

600612

Fotboll:
Djurgården 2-0

600809

Fotboll:
Degerfors 5-1

600814

Fotboll:
Örgryte b 0-7

600818

Fotboll:
Malmö FF 1-1

600821

Fotboll:
Hälsingborg b 2-4

600828

Fotboll:
Jönköping 6-1

600907

Fotboll:
Djurgården b 1-0

600911

Fotboll:
Norrköping 2-2

600925

Fotboll:
IFK Malmö b 2-3

601009

Fotboll:
Sandviken 1-1

601002

Fotboll:
AIK 2-3

601016

Fotboll:
Göteborg b 4-1

610423

Fotboll:
IFK Malmö 0-5

610430

Fotboll:
Malmö FF b 0-1

610507

Fotboll:
Elfsborg 4-4

610511

Fotboll:
Norrköping b 1-0

610514

Fotboll:
Örgryte 2-2

610522

Fotboll:
Sandvikens IF 1-4

610601

Fotboll:
Örebro b 3-2

610607

Fotboll:
AIK b 1-3

610611

Fotboll:
Degerfors 4-3

610806

Fotboll:
Hälsingborg b 2-4

610813

Fotboll:
Hälsingborg 2-1

610817

Fotboll:
Örebro 0-0

610830

Fotboll:
AIK 1-2

610903

Fotboll:
Degerfors b 0-2

610910

Fotboll:
Elfsborg b 2-0

610917

Fotboll:
Malmö FF 0-2

611001

Fotboll:
Norrköping 1-0

611008

Fotboll:
IFK Malmö b 0-4

611015

Fotboll:
Göteborg 3-3

611231

Bandy:
Örebro b 1-1

620107

Bandy:
Sirius b 2-3

620415

Fotboll:
Örebro 1-0

620423

Fotboll:
IFK Malmö b 0-1

620429

Fotboll:
Örgryte 3-1

620506

Fotboll:
Högadal b 1-2

620513

Fotboll:
Malmö FF b 3-0

620520

Fotboll:
Hälsingborg 1-3

620524

Fotboll:
Djurgården b 1-1

620531

Fotboll:
Norrköping 0-2

620607

Fotboll:
Göteborg 3-2

620614

Fotboll:
Elfsborg 3-0

620728

Fotboll:
Shaktor Donetsk 2-6

620812

Fotboll:
Degerfors 1-1

620826

Fotboll:
Norrköping b 0-5

620830

Fotboll:
Djurgården 2-4

620909

Fotboll:
Högadal 2-1

620930

Fotboll:
Hälsingborg b 0-2

621007

Fotboll:
Malmö FF 5-2

621015

Fotboll:
IFK Malmö 0-0

621021

Fotboll:
Örebro b 0-0

630415

Fotboll:
Göteborg b 1-1

630421

Fotboll:
Degerfors 0-1

630509

Fotboll:
Djurgården b 1-1

630516

Fotboll:
Örgryte 5-2

630519

Fotboll:
Örebro 1-4

630526

Fotboll:
AIK 1-2

630530

Fotboll:
Elfsborg b 1-4

630609

Fotboll:
Norrköping 2-5

630613

Fotboll:
Hälsingborg b 2-2

630616

Fotboll:
Malmö FF b 3-2

630807

Fotboll:
Malmö FF 3-4

630811

Fotboll:
Örgryte b 2-4

630821

Fotboll:
Halmia 4-3

630825

Fotboll:
Elfsborg 0-2

630905

Fotboll:
AIK b 1-4

630908

Fotboll:
Hälsingborg 2-0

630912

Fotboll:
Norrköping b 1-1

630922

Fotboll:
Djurgården 1-3

630929

Fotboll:
Örebro b 0-2

631011

Fotboll:
IFK Göteborg 2-4

631020

Fotboll:
Degerfors b
4-6

631222

Bandy:
Katrineholm 1-1

640101

Bandy:
Tranås 6-0

640106

Bandy:
Örebro 4-3

640112

Bandy:
Nässjö b 4-2

640114

Bandy:
Kungälv 4-0

640119

Bandy:
Katrineholm b 2-4

640121

Bandy:
Waggeryd 5-1

640205

Bandy:
Örebro b 1-3

640218

Bandy:
Lesjöfors 1-1

640221

Bandy:
Broberg b 1-4

640501

Fotboll:
Råsunda b 3-0

640615

Fotboll:
Hanviken b 0-0

640813

Fotboll:
Brage b 2-1

640906

Fotboll:
Sandvikens IF b 4-1

641017

Fotboll:
Sundsvall 4-2

641220

Bandy:
Katrineholm b 2-4

650103

Bandy:
Örebro b 1-7

650117

Bandy:
Askersund b 4-2

650124

Bandy:
Hälleforsnäs b 1-2

650207

Bandy:
Nässjö b 5-8

650411

Fotboll:
Elfsborg b 1-2

650419

Fotboll:
Malmö FF 1-3

650425

Fotboll:
Örebro b 4-0

650429

Fotboll:
Djurgården 2-1

650511

Fotboll:
Norrköping b 0-1

650523

Fotboll:
AIK b 1-1

650613

Fotboll:
Degerfors 0-1

650623

Fotboll:
Örgryte 5-2

650815

Fotboll:
Elfsborg 2-3

650826

Fotboll:
Malmö FF b 1-3

650828

Fotboll:
Degerfors b 1-2

650908

Fotboll:
Sundsvall 6-0

650930

Fotboll:
AIK 1-8

651007

Fotboll:
Djurgården b 0-2

651010

Fotboll:
Örebro 0-1

651024

Fotboll:
Norrköping 2-4

651024

Hockey:
Rönnskär 3-2

651028

Hockey:
AIK b 7-4

651031

Hockey:
Umeå 6-4

651107

Hockey:
Leksand 3-8

651112

Hockey:
MoDo b 1-9

651117

Hockey:
Skellefteå 0-4

651121

Hockey:
MoDo 2-6

651209

Hockey:
AIK 2-4

651212

Bandy:
Nässjö b 2-8

651216

Hockey:
Wifsta/Östrand 2-7

660109

Hockey:
MoDo b 0-2

660113

Hockey:
Leksand 5-6

660116

Hockey:
AIK B 1-6

660119

Hockey:
Rönnskär 4-3

660127

Hockey:
Umeå 4-1

660130

Bandy:
Göta, Karlstad b 0-1

660508

Fotboll:
Eskilstuna 0-1

660526

Fotboll:
Karlstad 2-0

660530

Fotboll:
Sunne b 3-1

660608

Fotboll:
Södertälje 1-0

660615

Fotboll:
Sandviken 2-1

660803

Fotboll:
Västerås b 2-2

660821

Fotboll:
Eskilstuna b 3-1

660925

Fotboll:
Karlstad b 1-5

661022

Fotboll:
Saab 5-0

661029

Fotboll:
Holmsund n 1-1

661115

Hockey:
Arboga b 3-1

661120

Bandy:
Stockholm-Landslaget

661231

Bandy:
Västerås b 1-6

670108

Bandy:
Örebro b 3-5

670119

Bandy:
Nässjö b 4-2

670311

Hockey:
Junior-SM

670416

Fotboll:
Örebro 0-2

670507

Fotboll:
Hälsingborg 0-2

670519

Fotboll:
Göteborg 2-2

670606

Fotboll:
GAIS 1-0

670629

Fotboll:
Örgryte b 1-2

670813

Fotboll:
Örgryte 3-3

670822

Fotboll:
GAIS b 0-1

670827

Fotboll:
Malmö FF 1-1

670907

Fotboll:
Norrköping 1-1

670917

Fotboll:
Hälsingborg b 1-2

671015

Fotboll:
Elfsborg 0-1

671019

Fotboll:
Holmsund 1-3

671029

Fotboll:
Örebro b 2-3

671206

Bandy:
Katrineholm 0-2

671210

Bandy:
Filipstad b 2-0

671217

Bandy:
Nässjö 2-1

671226

Bandy:
Västerås 4-4

671231

Bandy:
Örebro b 2-4

680106

Bandy:
Hälleforsnäs 3-1

680107

Bandy:
Göta b 0-0

680114

Bandy:
Tranås 1-3

680121

Bandy:
Filipstad 7-1

680128

Bandy:
Västerås b 5-1

680131

Bandy:
Örebro 2-3

680211

Bandy:
Göta 5-1

680225

Bandy:
Västanfors b 5-4

680229

Bandy:
Örebro 1-0

680309

Hockey:
Skellefteå b 2-3

680420

Fotboll:
Brynäs 9-0

680507

Fotboll:
Sirius 5-2

680527

Fotboll:
Sundbyberg 1-0

680630

Fotboll:
Västerås SK b 3-1

680707

Cykel:
Mälaren runt

680814

Fotboll:
Eskilstuna 0-2

680825

Fotboll:
Åshammar 9-0

680920

Fotboll:
IFK Stockholm 3-0

681005

Fotboll:
Sirius b 0-2

681025

Hockey:
AIK 2-9

681029

Hockey:
Umeå 3-8

681031

Hockey:
Leksand b 2-11

681108

Hockey:
MoDo b 1-5

681110

Hockey:
Mora 2-6

681114

Hockey:
Skellefteå 1-7

681121

Hockey:
Mora b 2-4

681124

Hockey:
MoDo 2-10

681124

Bandy:
Göta, Karlstad 2-1

681201

Bandy:
Örebro b 2-5

681204

Bandy:
Tranås 1-5

681210

Hockey:
Leksand 5-13

681213

Hockey:
Umeå b 2-8

681215

Hockey:
Timrå 3-6

681220

Hockey:
AIK b 1-10

681222

Bandy:
Villa 3-3

681229

Bandy:
Nässjö 1-3

690105

Bandy:
Nässjö b 2-1

690106

Bandy:
Vesta 0-2

690112

Bandy:
Värmbol 8-2

690112

Hockey:
Skellefteå 7-3

690115

Bandy:
Hälleforsnäs 0-1

690117

Hockey:
Leksand b 2-15

690119

Hockey:
Umeå 4-12

690125

Bandy:
Katrineholm 0-8

690128

Hockey:
Timrå 2-15

690129

Bandy:
Göta, Karlstad b 2-4

690131

Hockey:
MoDo b 2-4

690202

Bandy:
Örebro 4-8

690202

Hockey:
Mora b 3-11

690421

Fotboll:
Södertälje 1-1

690428

Fotboll:
Älvsjö b 4-0

690505

Fotboll:
Sundbyberg
3-1

690516

Fotboll:
Degerfors 1-2

690526

Fotboll:
Brage b 3-1

690603

Fotboll:
Stockholm 1-2

690609

Fotboll:
Råsunda 3-3

690626

Fotboll:
IFK Västerås 6-0

690803

Fotboll:
IFK Västerås b 1-0

690810

Fotboll:
Sandviken 3-0

690824

Fotboll:
Brage 7-1

690908

Fotboll:
Eskilstuna 2-1

690920

Fotboll:
Älvsjö 2-1

691004

Fotboll:
Malung 0-1

691012

Fotboll:
Sandåkern b 2-1

691025

Fotboll:
Hälsingborg 2-0

691025

Fotboll:
Hälsingborg 2-0

691202

Hockey:
Väsby b 5-6

691213

Bandy:
AIK 5-0

691221

Bandy:
IFK Stockholm 4-1

700107

Hockey:
Norrtälje b 4-7

700111

Bandy:
Tellus 13-0

700117

Bandy:
Selaö b 8-1

700125

Bandy:
Nynäshamn b 3-3

700204

Bandy:
Gustavsberg 11-4

700222

Bandy:
Kungälv 12-4

700412

Fotboll:
AIK b 1-1

700416

Fotboll:
Örgryte 1-1

700423

Fotboll:
Djurgården 0-2

700503

Fotboll:
Elfsborg 0-2

700507

Fotboll:
Malmö FF b 0-2

700510

Fotboll:
GAIS 2-0

700527

Fotboll:
AIK b 2-3

700806

Fotboll:
Norrköping 2-1

700812

Fotboll:
Örebro b 2-5

700827

Fotboll:
Åtvidaberg 3-1

700830

Fotboll:
Göteborg 3-1

700903

Fotboll:
Djurgården b 1-1

700916

Fotboll:
Öster 3-1

700916

Fotboll:
Öster 3-1

700924

Fotboll:
AIK 2-0

701004

Fotboll:
Malmö FF 1-1

701011

Fotboll:
Elfsborg b 1-1

701017

Fotboll:
Örebro 3-1

701025

Fotboll:
Norrköping b 1-1

701129

Bandy:
Selånger 1-1

701208

Bandy:
Bollnäs 9-1

701213

Bandy:
Edsbyn 5-1

701226

Bandy:
Västanfors 2-9

701227

Bandy:
Sirius b 0-2

701231

Bandy:
Värmbol 7-5

710418

Fotboll:
Malmö FF 1-1

710425

Fotboll:
IFK Luleå 0-2

710509

Fotboll:
Elfsborg b 2-3

710512

Fotboll:
AIK 2-0

710531

Fotboll:
Örebro b 0-0

710617

Fotboll:
Djurgården 1-0

710630

Fotboll:
Norrköping 1-2

710708

Fotboll:
Bohusläns Star Team b

710728

Fotboll:
Stockholm-Chelsea 1-1

710812

Fotboll:
Åtvidaberg 2-1

710819

Fotboll:
Elfsborg 1-0

710824

Fotboll:
AIK b 0-1

710829

Fotboll:
Örgryte 1-2

710909

Fotboll:
Djurgården b 1-3

710914

Fotboll:
Örebro 2-2

710926

Fotboll:
Öster 1-0

711016

Fotboll:
Landskrona
1-1

711214

Hockey:
Almtuna b 5-2

720204

Hockey:
Väsby b 5-0

720416

Fotboll:
Örebro b 1-0

720421

Fotboll:
Öster 0-0

7205??

Damfotboll:
Jakobsberg b 2-2

720504

Fotboll:
Norrköping 0-0

720509

Fotboll:
Djurgården b 1-1

720518

Fotboll:
Landskrona 1-1

720528

Fotboll:
Åtvidaberg 1-4

720604

Fotboll:
Malmö FF 1-2

720613

Fotboll:
AIK 0-3

720727

Fotboll:
Stockholm-West Ham 0-2

720810

Fotboll:
Malmö FF b 2-1

720817

Fotboll:
Örgryte 2-2

720822

Fotboll:
AIK b 2-2

720905

Fotboll:
GAIS 4-3

720921

Fotboll:
Djurgården 1-8

721001

Fotboll:
Halmstad 7-0

721021

Fotboll:
Örebro 0-3

721117

Hockey:
Norrtälje b 4-1

730202

Hockey:
Väsby b 3-2

730211

Bandy:
Sandviken b
2-6

730301

Hockey:
Kiruna b 2-7

730418

Fotboll:
Landskrona 0-3

730423

Fotboll:
Norrköping b 1-1

730429

Fotboll:
Örebro 2-0

730517

Fotboll:
Djurgården 4-1

730531

Fotboll:
GAIS 1-0

730603

Fotboll:
Elfsborg 0-1

730628

Fotboll:
AIK 3-0

730703

Fotboll:
Öster 0-4

730806

Fotboll:
Sthlm-Wolves 0-1

730814

Fotboll:
Malmö FF 0-1

730821

Fotboll:
AIK b 1-2

730826

Fotboll:
Saab 1-0

730906

Fotboll:
GAIS b 2-2

730913

Fotboll:
Djurgården b 2-2

730923

Fotboll:
Örebro b 0-3

731002

Fotboll:
Sirius 3-1

731007

Fotboll:
Elfsborg b 1-1

731014

Fotboll:
Åtvidaberg 2-1

731020

Fotboll:
Norrköping 0-0

731214

Hockey:
Enköping b 3-2

731221

Hockey:
Roma b 4-2

731230

Bandy:
Västanfors 4-1

740103

Hockey:
Kanadensisk komb b 9-2

740215

Hockey:
Almtuna b 7-5

740413

Fotboll:
Malmö FF b 0-1

740421

Fotboll:
Elfsborg 4-2

740505

Fotboll:
Öster 1-1

740507

Fotboll:
Djurgården b 0-2

740511

Damfotboll:
Sthlm-Närke 7-0

740512

Fotboll:
Norrköping 0-0

740516

Fotboll:
Sirius 3-1

740526

Fotboll:
Landskrona 1-1

740530

Fotboll:
AIK b 0-2

740723

Fotboll:
Åtvidaberg 1-1

740801

Fotboll:
Örebro b 1-2

740811

Fotboll:
GAIS 0-4

740822

Fotboll:
Djurgården 2-0

740827

Fotboll:
AIK 1-0

740908

Fotboll:
Brynäs 2-0

740912

Fotboll:
Sirius b 6-0

740914

Fotboll:
Örebro 1-2

740914

Damfotboll:
IK Väster 2-0

740929

Fotboll:
Elfsborg b 2-5

741005

Damfotboll:
Jakobsberg b

741006

Fotboll:
Malmö FF 0-5

741027

Fotboll:
Halmstad 3-2

741115

Hockey:
Roma b 3-3

741117

Hockey:
Program 74/75

741126

Hockey:
Almtuna b 4-0

750227

Hockey:
Enköping b 5-3

750227

Hockey:
Kvalprogram

750302

Hockey:
Djurgården b 2-6

750412

Fotboll:
Öster 1-2

750427

Fotboll:
Åtvidaberg 2-2

750511

Fotboll:
Elfsborg 2-1

750514

Damfotboll:
Jakobsberg b

750515

Fotboll:
AIK b 1-4

750522

Fotboll:
Norrköping 2-2

750528

Fotboll:
Sundsvall 0-0

750531

Damfotboll:
IK Väster

750608

Fotboll:
IK Väster

750612

Fotboll:
Djurgården 1-2

750617

Fotboll:
Malmö FF b 2-2

750624

Fotboll:
Halmstad 1-1

750713

Fotboll:
Piteorten b

750805

Fotboll:
GAIS 3-1

750817

Fotboll:
Elfsborg b 2-2

750821

Fotboll:
AIK 1-0

750828

Fotboll:
Djurgården b 2-3

750904

Fotboll:
Sthlm-NY Cosmos 3-2

750907

Fotboll:
Malmö FF 0-2

750914

Fotboll:
Sundsvall b 2-2

750920

Fotboll:
Örebro 4-1

751019

Basket:
Säsongen 75/76

751019

Fotboll:
Landskrona 3-0

751101

Fotboll:
Helsingborg b 6-3

751102

Hockey:
Program 75/76

751130

Hockey:
Kenty b 2-4

760111

Bandy:
Karlberg 3-0

760129

Bandy:
Triangeln 5-3

760208

Bandy:
Uppsala-Näs 5-5

760208

Dambandy:
Lotorps IF

760414

Fotboll:
Elfsborg 0-0

760424

Fotboll:
Malmö FF 3-0

760419

Fotboll:
Åtvidaberg b 1-0

760506

Fotboll:
Kalmar 0-0

760513

Fotboll:
Djurgården b 3-0

760520

Fotboll:
AIK 1-1

760603

Fotboll:
Örgryte 3-1

760609

Fotboll:
Öster 6-0

760613

Fotboll:
Östtyskland
2-2

760621

Fotboll:
Norrköping b 1-2

760722

Fotboll:
Sthlm-PSV 2-4

760819

Fotboll:
Sundsvall 6-1

760826

Fotboll:
AIK b 0-2

760829

Fotboll:
Landskrona
0-2

760925

Fotboll:
Halmstad 1-2

761003

Fotboll:
Malmö FF b 0-1

761016

Fotboll:
Åtvidaberg 4-1

761024

Fotboll:
Elfsborg b 0-3

761024

Hockey:
Djurgården b 6-5

761020

Hockey:
Västerås 5-0

761027

Hockey:
Linköping 5-5

761031

Hockey:
Surahammar 5-6

761103

Hockey:
Almtuna b 2-3

761124

Hockey:
Väsby 8-2

761212

Hockey:
Djurgården 3-7

770107

Hockey:
Huddinge 3-5

770119

Fotboll:
Nackas Minne

770227

Hockey:
HV 71 3-2

770412

Fotboll:
Kalmar 0-1

770423

Fotboll:
Örebro 2-1

770501

Fotboll:
Elfsborg b 1-2

770504

Fotboll:
Derby b 0-0

770512

Fotboll:
AIK b 3-0

770519

Fotboll:
Öster 0-1

770530

Fotboll:
Öster 1-0

770602

Fotboll:
Malmö FF b 0-6

770612

Fotboll:
Halmstad 2-1

770622

Fotboll:
Djurgården 3-1

770719

Fotboll:
Minnesota b 1-2

770727

Fotboll:
Sthlm-Wolves 0-0

770731

Fotboll:
Sundsvall 0-2

770807

Fotboll:
Derby 3-1

770814

Fotboll:
Halmstad b 0-4

770821

Fotboll:
Malmö FF 1-2

770901

Fotboll:
AIK 0-0

770911

Fotboll:
Norrköping 2-0

770915

Fotboll:
Djurgården b 1-1

770916

Fotboll:
SCA-cupen

770925

Fotboll:
Göteborg 0-3

771008

Fotboll:
Elfsborg 1-1

771015

Hockey:
Surahammar 10-3

771016

Fotboll:
Örebro b 2-1

771204

Hockey:
Örebro b 5-3

771211

Bandy:
Broberg 4-4

771214

Basket:
Malbas

78????

Damfotboll:
Axema Cup

780106

Hockey:
Västerås 2-0

780108

Bandy:
Falun 0-5

780116

Hockey:
NSA 76 5-0

780118

Bandy:
Eskilstuna 4-2

780201

Fotboll:
Nackas Minne

780209

Bandy:
Sirius b 2-8

780219

Bandy:
Edsbyn 6-5

780307

Hockey:
HV 71 6-3

780309

Hockey:
Örebro b 5-3

780313

Hockey:
Örebro 0-2

780315

Basket:
IFK Linköping

780323

Damfotboll:
Limfjords Cup

780408

Fotboll:
Kalmar 0-1

780423

Fotboll:
Örebro 3-0

780504

Fotboll:
Åtvidaberg 2-1

780507

Fotboll:
Halmstad b 0-1

780523

Fotboll:
AIK b 1-1

780712

Fotboll:
Elfsborg 2-4

780810

Fotboll:
Djurgården 4-1

780814

Fotboll:
Göteborg b 1-5

780821

Fotboll:
Göteborg 0-3

780824

Fotboll:
Djurgården b 2-3

780827

Fotboll:
Malmö FF 1-0

780827

Damfotboll:
Väster/Sirius 8-0

780907

Fotboll:
AIK 1-1

780910

Fotboll:
Örebro 2-0

780920

Fotboll:
Öster 0-2

781001

Hockey:
Linköping 3-3

781004

Hockey:
Huddinge 3-7

781008

Fotboll:
Landskrona 2-1

781011

Fotboll:
Kalmar b 2-3

781014

Fotboll:
Västerås 3-0

781015

Damfotboll:
Öxabäck b 1-2

781018

Hockey:
NSA-76 6-3

781022

Fotboll:
Åtvidaberg b 0-1

781030

Hockey:
Västerås 3-1

781105

Hockey:
Nynäshamn b 2-3

781120

Hockey:
Södertälje 5-1

781122

Hockey:
Almtuna 3-3

781129

Hockey:
Huddinge b 3-5

781206

Hockey:
Huddinge b 2-4

781209

Hockey:
Linköping 4-1

781217

Hockey:
Westmannia 3-4

781222

Bandy:
Skutskär b 2-9

781226

Bandy:
Sirius 0-7

790???

Fotboll:
Nackas Minne

790108

Hockey:
NSA 76 9-4

790114

Bandy:
Edsbyn b 2-10

790124

Hockey:
Nynäshamn 5-2

790124

Hockey:
Västerås 4-2

790205

Hockey:
Södertälje 6-3

790212

Hockey:
Almtuna 1-2

790217

Bandy:
Sirius b 1-7

790221

Hockey:
Huddinge 1-3

790224

Damfotboll:
Närkes Kil/IK Sturehovs Inneturnering

790422

Fotboll:
Halmia 0-1

790507

Fotboll:
Kalmar 2-2

790513

Fotboll:
Elfsborg 1-2

790528

Fotboll:
AIK 2-1

790614

Fotboll:
Djurgården 5-2

790625

Fotboll:
Öster 1-0

790722

Fotboll:
Sundsvall 6-1

790725

Fotboll:
Stockholm-Kaiserslauten 2-3

790812

Fotboll:
Landskrona
5-2

790815

Damfotboll:
Lotorp b

790820

Fotboll:
Elfsborg b 0-1

790827

Fotboll:
Norrköping 1-3

790830

Fotboll:
Djurgården b 2-0

790910

Fotboll:
Halmstad 2-0

790913

Fotboll:
AIK b 1-1

790923

Fotboll:
Åtvidaberg 0-0

791002

Fotboll:
Chicago Sting

791014

Fotboll:
Malmö FF 0-1

791022

Hockey:
Södertälje 5-4

791028

Fotboll:
Göteborg 2-3

791121

Hockey:
Almtuna 5-3

791126

Hockey:
Linköping 1-5

791206

Bandy:
Progran 79/80

791210

Hockey:
Almtuna 2-1

791216

Hockey:
Södertälje 8-4

800???

Fotboll:
IFK Motala b

800103

Hockey:
Djurgården b

800104

Hockey:
Kronäng Cup

800130

Fotboll:
Nackas Minne

800210

Hockey:
Huddinge 7-4

800217

Hockey:
Västerås 2-3

800221

Hockey:
Örebro 6-9

800305

Hockey:
Timrå 4-2

800309

Hockey:
Södertälje b 8-5

800312

Hockey:
Södertälje 1-3

800317

Hockey:
Södertälje 2-4

800413

Fotboll:
Norrköping 1-1

800424

Fotboll:
Malmö FF 0-0

800511

Fotboll:
Öster 0-1

800526

Fotboll:
Kalmar 2-0

800702

Fotboll:
Göteborg 5-2

800709

Fotboll:
Göteborg b 0-2

800724

Fotboll:
Flarkens IK b

800803

Fotboll:
Sundsvall 3-1

800813

Fotboll:
Rönninge 6-1

800814

Fotboll:
Landskrona
0-2

800828

Fotboll:
Djurgården b 2-0 avbr.

800903

Fotboll:
Halmstad 2-0

800914

Fotboll:
Mjällby 1-1

800921

Fotboll:
Elfsborg b 2-2

801005

Fotboll:
Brage 3-1

801008

Hockey:
Almtuna 2-2

801019

Fotboll:
Norrköping b 5-0

801026

Fotboll:
Åtvidaberg 1-1

810326

Hockey:
Timrå b 2-4

810420

Fotboll:
Öster 0-1

810425

Fotboll:
Elfsborg b 2-3

810503

Fotboll:
Malmö FF 4-4

810510

Fotboll:
Halmstad b 0-2

810517

Fotboll:
Örgryte 3-0

810521

Fotboll:
Djurgården b 2-1

810525

Fotboll:
Norrköping 0-2

810611

Fotboll:
AIK 2-1

810614

Fotboll:
Sundsvall 4-4

810626

Fotboll:
Arboga S:a b

810701

Fotboll:
Brage 2-2

810715

Fotboll:
Malmö FF b 0-1

810809

Fotboll:
Norrköping b 3-1

810822

Damfotboll:
Folksam Cup

810903

Fotboll:
AIK b 1-0

810913

Fotboll:
Åtvidaberg 3-3

810920

Fotboll:
Göteborg 1-1

811004

Fotboll:
Elfsborg 5-1

811007

Fotboll:
Öster b 3-1

811021

Hockey:
Almtuna b 7-1

811125

Hockey:
Vita Hästen
6-6

82????

Fotboll:
Gefles jubileumscup inne

820116

Bandy:
Oxelösund b

820116

Fotboll:
Hallsvenskan

820202

Hockey:
Almtuna 3-3

820207

Bandy:
Sollentuna b

820302

Hockey:
Piteå 4-1

820309

Hockey:
Bofors 6-1

820425

Fotboll:
Norrköping b 1-1

820515

Fotboll:
Åtvidaberg 1-1

820523

Damfotboll:
AIK

820527

Fotboll:
AIK 3-0

820606

Fotboll:
Öster 1-3

820613

Fotboll:
Elfsborg b 1-0

820627

Fotboll:
Kalmar 2-2

820804

Fotboll:
Trollhättan b 3-0

820815

Fotboll:
Brage 6-0

820826

Fotboll:
Jitex 1-4

820826

Fotboll:
AIK b 3-0

820829

Fotboll:
Malmö FF 2-0

820901

Damfotboll:
Jakobsberg

820907

Fotboll:
Tyresö FF b

820915

Fotboll:
Kalmar b 0-2

820919

Damfotboll:
Strömsbro b

820925

Fotboll:
Göteborg 4-1

820930

Hockey:
Skellefteå b 2-4

821013

Fotboll:
Örgryte 5-1

821016

Fotboll:
Sunnanå 0-2

821017

Fotboll:
Elfsborg b 1-3

821023

Hockey:
Hockeyns dag

821024

Hockey:
Djurgården 1-6

821027

Fotboll:
Göteborg b 2-1

821028

Hockey:
Djurgården b 2-3

821031

Fotboll:
Göteborg 1-3

821128

Hockey:
AIK b 4-5

830???

Fotboll:
Nyårscup -83

830109

Hockey:
MoDo b 1-2

830116

Hockey:
Skellefteå b 3-8

830201

Hockey:
AIK b 5-2

830205

Bandy:
Essinge b

830224

Hockey:
Leksand b 4-5

830417

Fotboll:
Halmstad 2-1

830423

Damfotboll:
Program 1983

830424

Fotboll:
Mjällby b 0-1

830501

Fotboll:
Malmö FF 2-1

830518

Fotboll:
AIK b 2-2

830523

Fotboll:
Elfsborg 2-2

830602

Fotboll:
Gefle 1-0

830611

Damfotboll:
Sunnanå 1-1

830616

Fotboll:
Brage 6-2

830618

Damfotboll:
Strömsbro b 3-1

830619

Fotboll:
Göteborg 0-1

830706

Fotboll:
Örgryte 4-1

830730

Fotboll:
Arminia Bielefeld 2-1

830804

Fotboll:
Öster 0-0

830807

Fotboll:
Malmö FF b 2-3

830814

Fotboll:
Häcken 2-2

830816

Fotboll:
Södertälje stadslag b

830828

Fotboll:
Elfsborg b

830831

Fotboll:
AIK

830904

Fotboll:
Göteborg 3-0

830910

Fotboll:
Gefle b 1-0

830911

Damfotboll:
Sunnanå 0-2

830914

Fotboll:
17 Nentori 4-0

830924

Fotboll:
Mjällby 2-1

831001

Damfotboll:
Gideonsberg 2-1

831003

Hockey:
Program 83/84

831005

Fotboll:
AIK 2-5

831009

Fotboll:
AIK b 1-1

831015

Damfotboll:
Öxabäck 0-0

831019

Fotboll:
Valkeakosken Haka 1-1

831102

Fotboll:
Valkeakosken Haka b 1-2

831127

Hockey:
Väsby b 5-2

840121

Fotboll:
Hallsvenskan

840328

Fotboll:
MoDo b 3-4

840421

Fotboll:
Malmö FF 1-0

840423

Damfotboll:
Program 1984

840506

Fotboll:
Öster 1-0

840520

Fotboll:
Göteborg 2-1

840527

Fotboll:
Örgryte b 2-2

840603

Fotboll:
Elfsborg 5-0

840614

Fotboll:
AIK b 0-1

840617

Fotboll:
Gefle 4-1

840701

Fotboll:
Kalmar 2-2

840708

Fotboll:
Kalmar b 1-2

840716

Fotboll:
Ytterhogdal b

840722

Fotboll:
Brage 2-2

840724

Fotboll:
Anundsjö b

840726

Fotboll:
Eindhoven 1-4

840812

Fotboll:
Norrköping 6-2

840826

Fotboll:
Halmstad 2-0

840902

Fotboll:
Göteborg b 0-2

840915

Fotboll:
Gefle b 0-2

840916

Fotboll:
Strömsbro b 4-1

840922

Fotboll:
Örgryte 2-0

840930

Hockey:
Program 84/85

841003

Fotboll:
Sunderland
2-1

841007

Fotboll:
Kalmar b 2-3

841010

Fotboll:
Kalmar 3-0

841011

Hockey:
Björklöven b 2-4

841028

Fotboll:
Norrköping 4-5

841108

Hockey:
Björklöven b 1-3

841129

Hockey:
Djurgården 2-4

841202

Hockey:
AIK b 1-5

841209

Bandy:
Program 84/85

841226

Bandy:
Värmbol b

850106

Hockey:
Skellefteå b 3-3

850110

Fotboll:
Inneturnering, Göteborg

850113

Hockey:
AIK b 3-10

850120

Bandy:
Oxelösund b

850202

Fotboll:
Hallsvenskan

850210

Hockey:
Skellefteå b 7-4

850421

Fotboll:
Göteborg b 0-1

850424

Fotboll:
Kalmar 3-2

850427

Damfotboll:
Program 1985

850428

Fotboll:
Öster 0-2

850504

Damfotboll:
Ope b 8-1

850508

Fotboll:
Trelleborg 2-1

850516

Fotboll:
AIK 0-1

850519

Fotboll:
Örgryte 2-1

850527

Fotboll:
Mjällby 2-2

850530

Fotboll:
AIK b 0-0

850609

Fotboll:
Malmö FF 0-2

850613

Fotboll:
Brage b 2-3

850623

Fotboll:
Kalmar 0-1

850626

Fotboll:
Kalmar b 1-3

850629

Damfotboll:
Sundsvall b 4-0

850703

Fotboll:
Norrköping 2-1

850727

Fotboll:
Uljpesti Dozsa 2-2

850811

Fotboll:
Brage 3-1

850815

Fotboll:
Malmö FF b 1-0

850903

Fotboll:
AIK 3-1

850907

Cykel:
Hammarby- varvet

850908

Fotboll:
Halmstad 2-2

850929

Fotboll:
Göteborg 1-1

851002

Fotboll:
FK Pirin 4-0

851006

Hockey:
Program 85/86

851009

Hockey:
Falun 7-3

851023

Fotboll:
St Mirren 3-3

851027

Hockey:
S/G Hockey b 1-3

851106

Fotboll:
St Mirren b 2-1

851127

Fotboll:
FC Köln 2-1

851204

Hockey:
Sundsvall b 6-2

851229

Bandy:
Katrineholm b 2-7

860119

Hockey:
Skellefteå b 6-8

860122

Bandy:
Värmbol b

860219

Hockey:
Huddinge 4-0

860420

Fotboll:
Göteborg b 1-3

860426

Damfotboll:
Program 1986

860427

Fotboll:
Öster 1-1

860502

Damfotboll:
AIK b 4-1

860508

Fotboll:
AIK 0-2

860511

Fotboll:
Halmstad 3-0

860529

Fotboll:
AIK 0-4

860605

Fotboll:
Örgryte 4-3

860629

Fotboll:
Elfsborg 0-2

860713

Fotboll:
Elfsborg b 4-2

860803

Fotboll:
Kalmar 5-1

860811

Fotboll:
Malmö FF 0-1

860825

Fotboll:
Norrköping 2-2

860901

Fotboll:
AIK b 1-0

860917

Fotboll:
Djurgården 0-2

860920

Hockey:
Pelle Lindbergs minne

860927

Fotboll:
Göteborg 1-1

861121

Hockey:
S/G Hockey b 4-3

861210

Hockey:
AIK b 2-5

861228

Hockey:
Örebro b 2-3

870105

Hockey:
AIK b 0-3

870118

Fotboll:
Hallsvenskan

870118

Bandy:
Sirius b 4-8

870125

Hockey:
Sundsvall b 6-3

870201

Hockey:
Frölunda b 1-8

870201

Dambandy:
Västerås SK b

870225

Hockey:
Piteå b 6-5 sd

870421

Fotboll:
Program 1987

870421

Fotboll:
Malmö FF 2-2

870426

Damfotboll:
Program 1987

870426

Damfotboll:
Brage 0-1

870430

Fotboll:
Göteborg b 2-3

870502

Damfotboll:
Dalhem b 0-3

870528

Fotboll:
Öster 4-3

870528

Damfotboll:
Strömsbro b 0-3

870602

Damfotboll:
AIK 0-4

870608

Fotboll:
Brage 0-1

870611

Fotboll:
AIK b 1-1

870624

Fotboll:
Sundsvall 2-3

870718

Fotboll:
Magdeburg 1-0

870722

Fotboll:
Örgryte 0-0

870725

Damfotboll:
Norrala 4-3

870730

Fotboll:
Malmö b 0-2

870809

Damfotboll:
Sunnanå b 4-1

870816

Fotboll:
Halmstad 6-0

870816

Damfotboll:
Sundsvall b 0-1

870831

Damfotboll:
AIK b 3-1

870902

Fotboll:
AIK 1-1

870906

Fotboll:
Elfsborg 2-3

870914

Damfotboll:
Gideonsberg b 4-2

871004

Fotboll:
Göteborg 0-0

871004

Hockey:
S/G Hockey b 5-2

871101

Hockey:
Uppsala b 4-4

871212

Bandy:
Katrineholm b 2-1

880103

Bandy:
Värmbol b 8-3

880118

Fotboll:
Hallsvenskan

880127

Fotboll:
Nackas Minne

880221

Bandy:
Essinge b 7-1

880418

Fotboll:
Program 1988

880423

Damfotboll:
Program 1988

880501

Damfotboll:
Strömsbro b 0-1

880501

Damfotboll:
Sunnanå b 1-0

880615

Damfotboll:
Dalhem b 2-4

880724

Fotboll:
Malmö b 0-2

880820

Damfotboll:
Gideonsberg b 1-3

880727

Fotboll:
Visby Gute b 4-0

880822

Fotboll:
Göteborg b 1-5

881005

Hockey:
Program 88/89

881005

Hockey:
Nacka 5-2

881016

Hockey:
Lidingö b 6-4

881030

Hockey:
Uppsala b 4-3

881226

Dambandy:
Västerås SK B b

881227

Fotboll:
Haninge Open

89????

Cykel:
Okänd tävling

890106

Hockey:
Frölunda b 3-5

890125

Fotboll:
Hallsvenskan

890202

Hockey:
Björklöven b 1-8

890222

Fotboll:
Nackas Minne

890422

Damfotboll:
Program 1989

890423

Fotboll:
Program 1989

890507

Damfotboll:
Strömsbro b 0-1

890528

Fotboll:
Motala b 1-0

890729

Damfotboll:
Jitex b 0-10

890806

Fotboll:
Forward b 3-0

890903

Fotboll:
Vasalund b 1-1

891001

Fotboll:
Holmsund b 2-0

891004

Hockey:
Program 89/90

891022

Fotboll:
Karlstad b 6-0

900113

Fotboll:
Hallsvenskan

900113

Bandy:
Hällforsnäs b 2-3

900114

Dambandy:
Västerås b

900117

Bandy:
IFK Stockholm b 6-3

900124

Fotboll:
Nackas Minne

900408

Fotboll:
Program 1990

900421

Damfotboll:
Program 1990

900505

Damfotboll:
Jitex b 1-5

900513

Fotboll:
Örebro b 1-4

900520

Fotboll:
Göteborg b 2-2

900526

Damfotboll:
Strömsbro b 3-0

900722

Fotboll:
Norrköping b 1-3

900801

Damfotboll:
Team Sörmland b 2-2

900801

Fotboll:
AIK b 0-2

900811

Damfotboll:
Sunnanå b 0-3

900813

Fotboll:
Djurgården b 1-9

901003

Hockey:
Program 90/91

901007

Hockey:
Tumba b 0-4

901021

Hockey:
Väsby b 2-2

901114

Hockey:
Östersund b 3-2

901129

Hockey:
Uppsala b 4-1

9012??

Bandy:
Program 90/91

910106

Dambandy:
Västerås SK b

910421

Fotboll:
Spårvägen b 1-0

910427

Damfotboll:
Program 1991

910428

Fotboll:
Program 1991

910630

Fotboll:
Silkeborg b
1-4

910706

Fotboll:
Energie Cottbus b 1-3

910706

Fotboll:
Energie Cottbus b 1-3

910717

Fotboll:
Söderall.-Arsenal 1-4

911006

Hockey:
NH 90 b 4-3

911009

Hockey:
Program 91/92

920311

Hockey:
Björklöven b 0-7

920417

Damfotboll:
Malmö FF b 1-7

920427

Fotboll:
Program 1992

920605

Fotboll:
Skogås/ Trångs. b 4-3

920712

Fotboll:
Saarbrücken b 1-3

920715

Fotboll:
Ålborg 0-0

920730

Fotboll:
BP 1-0

920802

Damfotboll:
Jitex b 2-3

920808

Fotboll:
Göteborg 82:or 3-8

920904

Fotboll:
Santiago Wanderers 5-1

920906

Fotboll:
Degerfors b
1-1

920913

Fotboll:
Hertzöga b 6-0

920930

Fotboll:
BP b 0-2

920930

Hockey:
Program 92/93

921014

Fotboll:
Spånga 0-1

93????

Bandy:
Essinge b

930317

Hockey:
Vita Hästen 4-2

930321

Hockey:
AIK b 5-4

930324

Hockey:
AIK 6-4

930402

Hockey:
Kvalprogram

930404

Hockey:
Björklöven b 1-4

930424

Damfotboll:
Program 1993

930425

Fotboll:
Sundsvall U18

930504

Fotboll:
Program 1993

930529

Damfotboll:
Öxabäck b 0-3

930629

Fotboll:
BK Sport b 4-0

930529

Damfotboll:
Sunnanå b 4-1

930819

Fotboll:
Vasalund 1-0

930902

Fotboll:
Örgryte 2-4

930926

Hockey:
Program 93/94

931004

Fotboll:
Vasalund b 2-1

931108

Hockey:
AIK b 5-1

931120

Bandy:
Program 93/94

931201

Hockey:
Roma b 6-7

931218

Bandy:
Essinge b

940216

Hockey:
Roma b 10-2

940404

Fotboll:
Program 1994

940430

Damfotboll:
Jitex b 3-0

940423

Damfotboll:
Program 1994

940430

Damfotboll:
Jitex b 3-0

940512

Damfotboll:
Sunnanå b 1-0

940515

Fotboll:
Malmö FF b 0-4

940702

Fotboll:
Vemdalen b 8-1

940731

Fotboll:
Visby b 2-1

940815

Fotboll:
Landskrona b 3-1

940901

Fotboll:
AIK b 2-2

941006

Hockey:
Program 94/95

941022

Damfotboll:
Öxabäck b 5-3

941105

Fotboll:
Kalmar 2-2

941119

Bandy:
Program 94/95

941207

Hockey:
Arlanda b 4-3

941226

Fotboll:
SM 5-manna

950108

Hockey:
Program allsv

950218

Hockey:
Hälleforsnäs b 9-2

950219

Hockey:
Frölunda b 2-6

950409

Fotboll:
Program 1995

950417

Damfotboll:
Sunnanå b 1-0

950506

Damfotboll:
Program 1995

950508

Fotboll:
AIK b 2-3

950528

Fotboll:
Halmstad b 0-1

950620

Fotboll:
Göteborg b 0-2

950725

Fotboll:
Motala b 3-2

950812

Damfotboll:
Öxabäck b 2-2

950820

Fotboll:
Malmö FF b 0-1

950924

Damfotboll:
Älvsjö 1-0

951004

Damfotboll:
Gideonsberg b 0-1

951018

Hockey:
MoDo 3-3

951026

Bandy:
World Cup

951030

Hockey:
Program 95/96

951109

Hockey:
Uppsala b 3-3

951112

Bandy:
Program 95/96

951115

Bandy:
Västerås b 2-11

951222

Gala:
Hammarbys Julgala

951229

Bandy:
Ljusdal b 2-4

960117

Hockey:
Uppsala b 6-2

960417

Fotboll:
AIK b 0-1

960421

Damfotboll:
Gideonsberg b 1-1

960423

Fotboll:
Hertzöga b 1-0

960427

Damfotboll:
Program 1996

960428

Fotboll:
Program 1996

960527

Damfotboll:
Öxabäck b 2-1

960602

Fotboll:
Brage b 1-1

960610

Fotboll:
Gimonäs b 1-0

960723

Fotboll:
Trosa b 7-0

960812

Damfotboll:
Tyresö b 6-1

960817

Damfotboll:
Bälinge b 2-2

960907

Damfotboll:
Sunnanå b 1-0

961030

Fotboll:
BP b 2-3

961002

Hockey:
Program 96/97

961019

Damfotboll:
Landvetter b 8-0

961030

Fotboll:
Trelleborg 2-1

961110

Bandy:
Ljusdal b 1-7

961113

Bandy:
Program 96/97

961120

Bandy:
Falun 5-4

961208

Bandy:
Sandviken b 4-11

970106

Hockey:
Skellefteå b 2-4

970202

Hockey:
Björklöven b 2-7

970219

Bandy:
Boltic b 4-15

970223

Hockey:
Kumla b 4-2

970419

Damfotboll:
Program 1997

970420

Fotboll:
Program 1997

970510

Damfotboll:
Sunnanå b 1-2

970517

Damfotboll:
Öxabäck b 4-1

970526

Fotboll:
Djurgården b 1-0

970629

Fotboll:
Gefle b 1-0

970706

Fotboll:
Enköping b 3-0

970723

Fotboll:
City b 4-2

970727

Fotboll:
Huddinge b 5-0

970813

Fotboll:
FC Porto 2-0

970906

Damfotboll:
Lotorp b 2-2

970920

Damfotboll:
Bälinge b 3-0

971002

Hockey:
Program 97/98

971019

Fotboll:
Lira Luleå 3-1

971109

Bandy:
Bollnäs 7-6

971126

Hockey:
Tumba b 5-2

971210

Bandy:
Karlsborg 5-4

980110

Fotboll:
Nordic Cup

980118

Bandy:
Vänersborg
4-1

980306

Bandy:
Falun 4-3

980310

Bandy:
Falun 2-5

980404

Fotboll:
Program 1998

980409

Fotboll:
Öster 3-1

980425

Damfotboll:
Program 1998

980430

Fotboll:
Norrköping 5-0

980519

Fotboll:
AIK b 1-0

980622

Fotboll:
Norrköping b 2-1

980802

Fotboll:
Häcken b 3-4

980810

Fotboll:
AIK 0-2

980816

Fotboll:
Trelleborg b 1-1

980819

Fotboll:
Enköping b 2-1

980913

Fotboll:
Helsingborg b 2-2

980923

Hockey:
Program 98/99

981005

Fotboll:
Göteborg b 2-2

981023

Bandy:
World Cup

981025

Fotboll:
Frölunda b 1-2

981104

Hockey:
Uppsala b 7-3

981108

Fotboll:
Örebro b 1-0

981111

Bandy:
Program säsong 98/99

990110

Fotboll:
Nordic Cup

990221

Hockey:
Tumba b 3-2

990320

Fotboll:
Sirius b 3-1

990411

Fotboll:
Trelleborg b 2-2

990417

Damfotboll:
Program 1999

990421

Fotboll:
Helsingborg
2-1

990425

Fotboll:
Elfsborg b 0-3

990504

Fotboll:
AIK 0-2

990509

Fotboll:
Halmstad b 1-3

990518

Fotboll:
Malmö FF 0-1

990531

Fotboll:
Djurgården b 0-1

990613

Fotboll:
Örgryte 0-0

990616

Fotboll:
Örebro b 1-3

990623

Fotboll:
Kalmar 2-2

990701

Fotboll:
Norrköping 3-0

990704

Fotboll:
FC Gomel 4-0

990717

Fotboll:
Heerenveen b 0-2

990724

Fotboll:
Heerenveen
0-2

990802

Fotboll:
Örebro 2-1

990815

Fotboll:
Halmstad 1-0

990913

Fotboll:
Frölunda 1-2

990918

Fotboll:
AIK b 0-2

990918

Hockey J20:
Program 99/00

990918

Handboll:
Program 99/00

990927

Fotboll:
Elfsborg 2-1

991004

Fotboll:
Djurgården 2-1

991011

Hockey:
Huddinge 4-2

991018

Fotboll:
Göteborg 2-1

991023

Handboll:
Hornskroken 31-15

991027

Hockey:
Arlanda b 5-4 es

991030

Fotboll:
Trelleborg 4-0

991121

Hockey:
Björklöven b 2-5

991201

Bandy:
Villa 7-3

991208

Bandy:
Boltic 10-6

991217

Bandy:
Kungälv 6-3

000102

Bandy:
Västerås 8-6

000112

Bandy:
Sandviken 2-2

000123

Bandy:
Bollnäs 9-1

000130

Bandy:
Edsbyn 3-2

000205

Fotboll:
Värtan 3-0

000209

Bandy:
Motala 12-0

000216

Bandy:
Västerås 6-7

000227

Bandy:
Boltic 5-4

000303

Bandy:
Boltic 6-1

000305

Hockey:
Skellefteå b 5-4

000310

Bandy:
Falun 7-3

000319

Bandy:
Sandviken 5-8

000322

Fotboll:
Väsby b 0-4

000410

Fotboll:
Sundsvall 0-1

000417

Fotboll:
Helsingborg b 0-0

000422

Fotboll:
GAIS 2-1

000424

Damfotboll:
Program 2000

000502

Fotboll:
Norrköping b 1-0

000508

Fotboll:
AIK b 0-1

000516

Fotboll:
Göteborg 1-0

000522

Fotboll:
Halmstad 2-4

000528

Fotboll:
Trelleborg b 2-1

000704

Fotboll:
Elfsborg 2-3

000719

Fotboll:
Örgryte 1-0

000807

Fotboll:
Frölunda 3-0

000813

Fotboll:
Örgryte b 1-1

000821

Fotboll:
Häcken 0-0

000828

Fotboll:
Elfsborg b 2-3

000906

Fotboll:
Örebro 2-1

000911

Fotboll:
Trelleborg 1-1

000921

Fotboll:
AIK 0-2

000927

Hockey:
Program 00/01

001003

Handboll:
Program 00/01

001004

Hockey:
Mora b 4-2

001008

Hockey:
Sundsvall b 2-1

001017

Fotboll:
Norrköping 3-2

001021

Damfotboll:
Kristianstad b 3-3

001027

Bandy:
World Cup

001028

Fotboll:
Helsingborg
0-2

001104

Fotboll:
Sundsvall b 2-0

001115

Hockey:
Nyköping b 4-5

001119

Bandy:
Program 00/01

001119

Hockey:
Tierp b 4-5 es

001125

Hockey:
Piteå b 7-3

001126

Hockey:
Skellefteå b 2-1

001201

Bandy:
Vetlanda b 5-4

001208

Hockey J20:
Program 00/01

010103

Bandy:
Villa b 5-8

010106

Bandy:
Västerås b 2-5

010129

Bandy:
Tumba 24-25

010217

Fotboll:
Gefle 0-0

010228

Hockey:
Skellefteå b 3-2 es

010318

Bandy:
Västerås 3-4

010321

Hockey:
Kvalprogram

010324

Hockey:
Leksand b 0-4

010408

Fotboll:
Sundsvall 1-0

010412

Fotboll:
Örgryte 0-2

010414

Hockey:
Oskarshamn b 4-6

010418

Fotboll:
Örgryte b 3-3

010501

Fotboll:
Göteborg 1-1

010507

Fotboll:
Örebro 3-0

010522

Fotboll:
AIK 0-0

010527

Fotboll:
Malmö FF b 0-1

010612

Fotboll:
Djurgården b 0-2

010617

Fotboll:
Norrköping 1-1

010702

Fotboll:
Helsingborg
3-1

010702

Fotboll:
Halmstad b 2-1

010724

Fotboll:
Helsingborg b 3-1

010730

Fotboll:
Trelleborg 4-1

010809

Fotboll:
Djurgården 0-1

010818

Fotboll:
Halmstad 1-0

010827

Fotboll:
Göteborg b 0-1

010901

Damfotboll:
Malmö FF b 1-6

010910

Fotboll:
Häcken 2-2

010916

Fotboll:
Elfsborg 1-0

010923

Hockey:
Almtuna b 7-3

010924

Fotboll:
Örebro b 3-0

010929

Hockey:
Program 01/02

011001

Fotboll:
Malmö 4-1

011007

Hockey:
Skellefteå b 1-6

011015

Fotboll:
AIK b 2-5

011021

Fotboll:
Örgryte 3-2

011026

Bandy:
World Cup

011031

Fotboll:
Lindeskolan b 29-25

011007

Hockey:
Nyköping b 1-2

011114

Bandy:
Program 01/02

011123

Bandy:
Falun b 2-8

011202

Handboll:
Hallby b 22-28

011219

Bandy:
Ljusdal b 6-5

020104

Bandy:
Villa b 4-7

020106

Hockey:
Nyköping b 3-1

020112

Hockey:
Sundsvall b 0-5

020209

Handboll:
Allsvenskan 2002

020408

Fotboll:
Örgryte 2-3

020414

Fotboll:
Helsingborg b 2-4

020422

Damfotboll:
Program 2002

020429

Fotboll:
Malmö FF 3-1

020502

Fotboll:
AIK b 2-2

020506

Fotboll:
Halmstad 2-2

020509

Fotboll:
Halmstad 3-1

020514

Fotboll:
Göteborg b 1-3

020516

Damfotboll:
Sunnanå b 5-1

020704

Fotboll:
Landskrona 1-2

020708

Fotboll:
Elfsborg b 2-1

020715

Fotboll:
Djurgården 1-2

020718

Fotboll:
AIK b 0-2

020722

Fotboll:
Örebro b 1-2

020727

Fotboll:
Sundsvall 3-1

020731

Fotboll:
Partizan Belgrad 1-1

020803

Fotboll:
Norrköping 1-1

020815

Hockey:
AEG Summer Cup

020824

Fotboll:
Malmö FF b 1-1

020828

Fotboll:
Helsingborg
3-1

020831

Damfotboll:
Kopparbergs/L b 1-1

020902

Fotboll:
AIK 0-2

020907

Damfotboll:
Djurgården 2-2

020914

Fotboll:
Örebro 0-2

020921

Handboll:
Program Elitserien

020922

Hockey:
Program 02/03

020924

Hockey:
AIK b 0-1 es

020925

Handboll:
Djurgården b 30-29

020928

Hockey:
Program 02/03 b

020929

Damfotboll:
Bälinge 6-1

020930

Fotboll:
Elfsborg 1-1

021002

Hockey:
Sundsvall b 3-2

021006

Damfotboll:
Malmö FF b 2-5

021007

Fotboll:
Djurgården b 1-2

021018

Hockey:
Skellefteå b 0-5

021021

Fotboll:
Norrköping 3-1

021024

Bandy:
World Cup

021028

Fotboll:
Göteborg 0-1

021102

Fotboll:
Landskrona b 3-2

021109

Bandy:
Program 02/03

021113

Bandy:
Sandviken b 2-4

021127

Hockey:
AIK b 4-1

030106

Hockey:
Bofors 3-2

030108

Bandy:
Sandviken b 3-6

030115

Hockey:
AIK 2-1

030119

Hockey:
Mora b 5-2

030205

Handboll:
Program Elitserien vår

030323

Hockey:
Skellefteå b 1-3

030316

Bandy:
Sandviken 4-6

030323

Hockey:
Brynäs b 1-4

030327

Hockey:
AIK 1-3

030330

Hockey:
Skellefteå b 3-4 es

030330

Fotboll:
Stabaek 2-1

030407

Fotboll:
Elfsborg 3-0

030412

Handboll:
GUIF 24-19

030421

Damfotboll:
Program 2003

030422

Fotboll:
AIK 1-1

030427

Fotboll:
Landskrona b 1-0

030505

Fotboll:
Malmö FF 2-1

030511

Fotboll:
Sundsvall b 0-0

030519

Fotboll:
Göteborg 1-1

030524

Damfotboll:
Umeå 0-2

030527

Fotboll:
Enköping b 2-1

030601

Fotboll:
Örgryte b 1-0

030601

Damfotboll:
Sunnanå b 4-1

030615

Fotboll:
Öster 2-2

030625

Fotboll:
Halmstad b 1-3

030630

Fotboll:
Djurgården b 0-3

030708

Fotboll:
Helsingborg 2-0

030716

Damfotboll:
Kopparbergs/L b 3-3

030728

Fotboll:
Landskrona 0-1

030804

Fotboll:
AIK b 3-1

030812

Fotboll:
Sundsvall 5-0

030817

Fotboll:
Malmö FF b 0-6

030825

Fotboll:
Öster b 4-4

030831

Fotboll:
Örgryte 3-0

030831

Damfotboll:
Mallbacken b 0-0

030916

Fotboll:
Djurgården 2-3

030921

Hockey:
Program Grundserien

030922

Fotboll:
Halmstad 1-0

030927

Handboll:
Djurgården b 31-33

030928

Hockey:
Nyköping b 1-0

030929

Fotboll:
Enköping 7-0

031002

Handboll:
Sävehof 30-36

031006

Fotboll:
Göteborg b 1-0

031008

Handboll:
Malmö 34-20

031012

Handboll:
Lugi b 25-30

031020

Fotboll:
Örebro 1-1

031021

Handboll:
Tumba 24-31

031023

Bandy:
World Cup

031024

Hockey:
Sundsvall b 4-2

031025

Innebandy:
Program 03/04

031025

Damfotboll:
Trion 4-0

031026

Fotboll:
Elfsborg b 2-0

031110

Handboll:
Alingsås 30-30

031116

Bandy:
Program 03/04

031121

Hockey:
Skellefteå b 1-5

031124

Handboll:
Skövde 28-33

031201

Handboll:
Drott 34-32

031215

Handboll:
H 43 24-24

031226

Handboll:
Kroppskultur 27-21

040102

Bandy:
Vetlanda b 8-4

040107

Hockey:
Program Super- allsvenskan

040118

Hockey:
Skellefteå b 5-2

040123

Bandy:
Sandviken b 8-5

040204

Handboll:
Redbergslid 32-31

040210

Handboll:
IFK Ystad 27-34

040223

Handboll:
Lugi 32-22

040308

Handboll:
GUIF 27-32

040310

Bandy:
Sandviken b 6-5

040314

Bandy:
Sandviken b 3-4

040321

Bandy:
Edsbyn 6-7

040321

Hockey:
Leksand b 5-0

040322

Handboll:
Djurgården 29-23

040328

Fotboll:
Rosenborg 3-0

040406

Fotboll:
Malmö FF 0-0

040412

Fotboll:
Örgryte b 0-0

040417

Damfotboll:
Program 2004

040424

Fotboll:
Elfsborg 1-0

040502

Fotboll:
Örebro b 2-1

040510

Fotboll:
Trelleborg 0-1

040513

Fotboll:
AIK b 1-0

040517

Fotboll:
Landskrona 3-1

040524

Fotboll:
Göteborg b 1-0

040606

Damfotboll:
Linköping b 2-2

040616

Damfotboll:
Djurgården b 0-6

040617

Fotboll:
Skellefteå AIK/Morön b

040630

Damfotboll:
Sunnanå b 2-2

040708

Fotboll:
Helsingborg
2-1

040719

Fotboll:
Djurgården 3-0

040808

Fotboll:
Örebro 1-1

040812

Fotboll:
Akranes 2-0

040822

Fotboll:
Göteborg 1-2

040826

Fotboll:
Akranes b 2-1

040830

Fotboll:
Halmstad 1-1

0?????

Hockey:
Program 04/05

0?????

Hockey:
Program 04/05

0?????

Hockey:
Program 04/05

040911

Fotboll:
Djurgården b 0-1

040916

Fotboll:
Villareal 1-2

040919

Fotboll:
Sundsvall 2-2

040922

Fotboll:
Örgryte 0-1

040926

Fotboll:
Malmö FF b 3-4

040929

Handboll:
Lugi b 29-23

040930

Fotboll:
Villareal b 0-3

041001/H4> Handboll:
Djurgården 35-24


041004

Fotboll:
Landskrona b 0-0

041018

Fotboll:
AIK 1-1

041021

Fotboll:
Göteborg 0-2

041024

Damfotboll:
Mallbacken b 3-2

041025

Fotboll:
Elfsborg b 1-0

041030

Fotboll:
Kalmar 0-3

041119

Bandy:
Program 04/05

041119

Bandy:
Programinstick 04/05

041121

Bandy:
Västanfors b 11-1

041124

Handboll:
H 43 b 30-22

041129

Handboll:
Redbergslid 30-23

041219

Handboll:
Tumba b 22-24

050128

Hockey:
Leksand b 1-2

050202

Hockey:
Skellefteå b 0-4

050210

Handboll:
H 43 28-24

050220

Fotboll:
Gefle 4-0

050221

Handboll:
Heid 36-22

050223

Handboll:
GUIF b 28-32

050225

Bandy:
Sandviken b 5-4

050227

Bandy:
Sandviken b 1-5

050227

Fotboll:
Sundsvall 5-0

050228

Handboll:
Drott 30-23

050304

Bandy:
Sandviken b 2-4

050309

Handboll:
Lugi 29-25

050315

Handboll:
Djurgården b 37-31

050318

Handboll:
Skövde 29-42

050320

Fotboll:
Åtvidaberg 1-0

050321

Handboll:
GUIF 25-19

050331

Handboll:
GUIF 25-28

050405

Handboll:
GUIF 33-26

050410

Handboll:
Skövde 22-26

050412

Fotboll:
Assyriska b 2-1

050415

Handboll:
Skövde 29-32

050418

Fotboll:
Kalmar 0-0

050424

Damfotboll:
Program 2005

050426

Fotboll:
Göteborg b 0-1

050503

Fotboll:
Malmö FF 1-1

050508

Damfotboll:
Malmö FF b 0-6

050515

Fotboll:
Nyköping-HTFF 3-4

050518

Damfotboll:
Djurgården b 1-1

050523

Fotboll:
Elfsborg b 1-4

050530

Fotboll:
Häcken 3-1

050615

Fotboll:
Örgryte 0-0

050626

Fotboll:
Gefle 0-1

050703

Damfotboll:
Sunnanå b 0-1

050703

Fotboll:
Landskrona b 3-0

050717

Fotboll:
Landskrona 4-0

050725

Fotboll:
Gefle b 1-1

050801

Fotboll:
Halmstad 2-1

050804

Fotboll:
Djurgården b 2-2

050813

Fotboll:
Helsingborg 6-2

050814

Damfotboll:
Mallbacken b 0-2

050822

Fotboll:
Häcken b 3-1

050829

Fotboll:
Elfsborg 0-0

050910

Fotboll:
Sylvia-HTFF 4-1

050912

Fotboll:
Örgryte b 2-3

050918

Damfotboll:
QBIK b 1-4

050919

Fotboll:
Sundsvall 0-0

050925

Handboll:
Heim 32-29

050926

Fotboll:
Assyriska 3-0

050928

Hockey:
Program 05/06

050928

Hockey:
AIK 4-5

051002

Fotboll:
Kalmar b 0-3

051006

Handboll:
H 43 40-29

051009

Handboll:
Tachos 41-25

051012

Handboll:
Skövde 36-29

051016

Hockey:
Skellefteå b 2-4

051017

Fotboll:
Göteborg 3-2

051019

Handboll:
Sävehof b 26-33

051022

Handboll:
GUIF 29-32

051023

Fotboll:
Malmö FF b 1-0

051107

Hockey:
Växjö b 1-2

051112

Handboll:
Haslum 35-35

051115

Handboll:
Redbergslid 31-24

051118

Hockey:
AIK b 2-1 ot

051118

Handboll:
Lugi b 32-31

051120

Bandy:
Program 05/06

051127

Handboll:
Djurgården 37-22

051130

Bandy:
Sandviken b 3-4

051208

Fotboll:
Vålerenga 0-0

051211

Handboll:
Medvedi 28-32

051212

Fotboll:
Midtjylland 2-2

051214

Handboll:
Drott 27-26

051226

Handboll:
Önnered 44-24

051228

Bandy:
Ljusdal b 11-4

060111

Bandy:
Sandviken b 5-4

060118

Bandy:
Villa b 10-4

060122

Bandy:
Vetlanda b 6-3

060127

Hockey:
Oskarshamn b 4-3 ot

060209

Handboll:
Lugi 31-30

060215

Handboll:
Lindesberg 40-33

060222

Handboll:
Sävehof 28-32

060309

Fotboll:
FC Köpenhamn 2-3 es

060313

Handboll:
Ystad 30-25

060319

Handboll:
Alingsås 36-28

060319

Bandy:
Edsbyn 2-6

060324

Handboll:
IFK Ystad 34-30

060325

Damhandboll:
Lugi b 20-32

060331

Handboll:
IFK Ystad 34-25

060404

Fotboll:
Helsingborg
4-2

060410

Fotboll:
Djurgården b 0-0

060413

Hockey:
Zinken Cup

060423

Fotboll:
Halmstad 0-0

060424

Handboll:
Skövde 30-33

060501

Damfotboll:
Program 2006

060501

Handboll:
Skövde 34-29

060503

Fotboll:
AIK 2-0

060506

Handboll:
Sävehof b 34-31

060510

Fotboll:
GAIS 5-2

060514

Fotboll:
Gefle b 1-0

060517

Fotboll:
HTFF-HBK 1-2

060517

Damfotboll:
Jitex b 2-2

060706

Fotboll:
Helsingborg
1-3

060717

Fotboll:
Öster 2-0

060730

Fotboll:
Häcken 3-0

060812

Fotboll:
Örgryte 0-1

060819

Damfotboll:
Djurgården b 1-5

060828

Fotboll:
Djurgården 0-3 avbr

060903

Damfotboll:
Malmö FF b 1-1

060910

Fotboll:
Kalmar 1-2

060920

Handboll:
Trelleborg 40-27

060921

Fotboll:
Göteborg 3-3

060627

Hockey:
Oskarshamn b 4-3 ot

060926

Fotboll:
AIK b 2-0

060929

Hockey:
Program 05/06

060930

Handboll:
Barcelona 31-34

061002

Fotboll:
Malmö FF 2-2

061004

Handboll:
Alingsås 34-31

061011

Hockey:
Leksand b 5-4

061018

Handboll:
Lugi 34-24

061018

Hockey:
AIK b 1-2

061021

Handboll:
Barcelona 31-34

061023

Fotboll:
Elfsborg 1-0

061026

Bandy:
World cup

061031

Fotboll:
Gefle 1-0

061014

Handboll:
Club Kozina 28-32

061014

Damhandboll:
Arboga 29-22

061104

Damhandboll:
Polisen 38-17

061110

Bandy:
Program 06/07

061115

Handboll:
Lindesberg 53-40

061118

Fotboll:
Lilleström 1-1

061121

Damhandboll:
Irsta 31-20

061122

Hockey:
Nybro b 1-7

061122

Handboll:
Skövde b 34-36

061123

Fotboll:
Brøndby 2-3

061124

Handboll:
Redbergslid 32-30

061126

Fotboll:
Lillestrøm b 0-2

061130

Fotboll:
Brøndby b 1-3

061206

Handboll:
Sävehof 41-34

061210

Fotboll:
Køpenhavn 1-2

061215

Handboll:
H 43 b 37-30

061219

Handboll:
H 43 30-31

061226

Handboll:
Sävehof b 32-36

061229

Handboll:
IFK Ystad 34-26

061229

Bandy:
Vetlanda b 6-3

070117

Bandy:
Sandviken b 1-5

070129

Handboll:
Heim 34-31

070208

Handboll:
Skövde 33-29

070215

Handboll:
GUIF 30-25

070221

Hockey:
Leksand b 2-8

070302

Handboll:
Ystads IF 28-25

070307

Handboll:
Drott 38-30

070318

Handboll:
Lindesberg 38-30

070328

Handboll:
Lindesberg 37-30

070410

Fotboll:
GAIS b 1-1

070411

Damfotboll:
KIF Örebro b 2-3

070414

Fotboll:
Trelleborg 3-0

070415

Handboll:
Redbergslid 35-28

070423

Handboll:
Redbergslid 37-25

070424

Fotboll:
AIK b 0-1

070428

Fotboll:
Värmbol-HTFF 1-3

070429

Fotboll:
BP 4-0

070505

Handboll:
Skövde 34-22

070513

Fotboll:
Örebro 1-0

070526

Fotboll:
Elfsborg 0-1

070605

Speedway:
Masarna 62-34

070611

Fotboll:
Halmstad b 2-2

070619

Fotboll:
Djurgården 2-0

070627

Fotboll:
Göteborg 3-1

070707

Fotboll:
Cork City b 1-1

070718

Fotboll:
Kalmar 1-0

070801

Fotboll:
Malmö 1-0

070805

Damfotboll:
Falköping b 1-1

070813

Fotboll:
Djurgården b 0-1

070819

Fotboll:
Halmstad 0-1

070825

Fotboll:
BP b 2-0

070903

Fotboll:
AIK 1-2

070915

Fotboll:
Gefle 4-3

070919

Hockey:
Växjö b 5-7

070919

Handboll:
Helsingborg 37-30

070923

Handboll:
Skövde b 31-24

070924

Fotboll:
Elfsborg b 2-1

070926

Handboll:
Lugi 40-28

070930

Handboll:
Constanta 33-25

071003

Handboll:
Sävehof b 28-34

071006

Damhandboll:
Eslöv b 20-22

071007

Handboll:
Kiel b 28-37

071008

Fotboll:
Helsingborg 0-2

071010

Hockey:
Leksand b 0-4

071010

Handboll:
Lindesberg 44-35

071013

Fotboll:
Huddinge-HTFF 2-2

071021

Handboll:
Trelleborg 44-22

071021

Fotboll:
Trelleborg b 0-1

071025

Bandy:
World Cup

071028

Fotboll:
GAIS 4-0

071104

Handboll:
H 43 b 30-17

071108

Handboll:
THW Kiel 36-40

071111

Handboll:
Redbergslid 27-33

071118

Bandy:
Gripen 8-3

071118

Handboll:
Malmö b 24-24

071122

Handboll:
Montpellier 28-34

071125

Hockey:
Sundsvall b 3-5

071125

Handboll:
Drott 43-25

071203

Hockey:
AIK b 3-2

071205

Handboll:
Alingsås 36-27

071216

Handboll:
Malmö 34-25

071226

Handboll:
H 43 33-29

071228

Hockey:
Oskarshamn b 1-7

071228

Bandy:
Falun 11-2

071230

Bandy:
Sandviken 8-2

080102

Bandy:
Sandviken b 4-10

080109

Bandy:
Tillberga b 10-5

080120

Bandy:
Broberg 6-4

080123

Bandy:
Vetlanda b 11-6

080130

Handboll:
Ystads IF 29-30

080201

Hockey:
Leksand b 2-7

080210

Bandy:
Sirius b 4-7

080214

Handboll:
Rhein-Neckar Löwen 31-31

080219

Damhandboll:
Skövde b 23-36

080219

Handboll:
GUIF 36-33

080224

Handboll:
Sävehof 32-27

080226

Bandy:
Villa 5-3

080229

Bandy:
Villa 6-5

080302

Bandy:
Sandviken 2-7

080304

Damhandboll:
Önnered b 23-37

080304

Bandy:
Sandviken b 3-2

080306

Bandy:
Sandviken b 2-14

080309

Bandy:
Sandviken b 4-6

080310

Handboll:
Skövde 32-29

080325

Handboll:
Guif 25-24

080331

Fotboll:
Ljungskile b 1-0

080407

Fotboll:
Sundsvall 5-3

080407

Fotboll:
Sundsvall 5-3 (sista officiella)

080409

Damfotboll:
Program 2008

080409

Handboll:
H 43 32-28

080410

Fotboll:
GAIS b 0-2

080414

Fotboll:
AIK 1-1

080417

Fotboll:
Helsingborg
2-1

080420

Fotboll:
HTFF-Värmbol 3-0

080421

Damfotboll:
KIF Örebro b 0-1

080423

Fotboll:
Elfsborg 0-0

080501

Handboll:
Sävehof b 35-29

080504

Fotboll:
Göteborg 0-0

080507

Fotboll:
Djurgården b 2-0

080512

Fotboll:
Gefle 2-1

080518

Fotboll:
HTFF-Karlslund 1-1

080608

Fotboll:
HTFF-Panellinios 4-2

080702

Fotboll:
Halmstad b 1-1

080707

Fotboll:
Norrköping 4-3

080720

Fotboll:
Örebro 1-0

080728

Fotboll:
Örebro b 1-1

080803

Fotboll:
Ljungskile 2-2

080815

Fotboll:
GAIS 2-4

080825

Fotboll:
AIK b 2-2

080903

Damfotboll:
Sunnanå b 0-0

080914

Fotboll:
Kalmar 1-2

080923

Fotboll:
Elfsborg b 0-1

080927

Fotboll:
Trelleborg 0-0

081020

Fotboll:
Djurgården 3-0

081023

Bandy:
World Cup

081029

Fotboll:
Halmstad 2-1

081103

Fotboll:
Malmö FF 3-6

081109

Fotboll:
Norrköping b 2-5

081114

Bandy:
Sandviken 2-8

081117

Handboll:
Sävehof b 25-39

081126

Bandy:
Sirius 5-6

081228

Handboll:
Lugi b 24-27

090106

Bandy:
Sirius b 4-5

090213

Bandy:
Sandviken b 6-4

090303

Bandy:
Sandviken b 4-5

090311

Handboll:
H 43 b 28-28

090404

Fotboll:
Elfsborg b 1-1

090412

Fotboll:
Gefle 1-2

090419

Damfotboll:
KIF Örebro b 1-2

090420

Fotboll:
Djurgården 3-1

090423

Fotboll:
Göteborg 0-1

090429

Fotboll:
GAIS b 2-2

090506

Fotboll:
Kalmar 1-4

090511

Fotboll:
Örebro b 0-2

090517

Fotboll:
Malmö FF 1-0

090519

Fotboll:
HTFF-Eskilstuna 4-0

090520

Fotboll:
BP b 1-0

090523

Fotboll:
Halmstad 0-0

090528

Fotboll:
AIK b 0-1

090704

Fotboll:
Trelleborg 2-1

090705

Damfotboll:
Linköping b 0-1

090720

Fotboll:
Örgryte 0-1

090726

Damfotboll:
Sunnanå b 0-1

090727

Fotboll:
Örgryte b 0-0

090803

Fotboll:
Helsingborg
1-2

090809

Fotboll:
Djurgården b 1-0

090815

Fotboll:
Elfsborg 2-3

090824

Fotboll:
Gefle b 0-1

090907

Fotboll:
Eskilstuna-HTFF 1-3

090913

Fotboll:
Örebro 1-2

090920

Fotboll:
Göteborg b 0-2

090923

Fotboll:
GAIS 1-2

090923

Handboll:
Sävehof 26-28

090926

Fotboll:
HTFF-Köping 1-0

091004

Fotboll:
BP 1-0

091010

Damfotboll:
Stattena b 2-1

091015

Bandy:
World Cup

091019

Fotboll:
Halmstad b 0-1

091025

Fotboll:
AIK 1-2

091030

Bandy:
Broberg 6-5

091101

Fotboll:
Häcken 0-1

091104

Bandy:
Västerås b 2-7

091111

Bandy:
Villa b 2-5

091113

Bandy:
Sirius 4-4

091120

Bandy:
Kungälv 7-4

091122

Handboll:
Lindesberg
31-26

091124

Handboll:
Lugi b 28-31

091209

Handboll:
Helsingborg
34-30

091219

Bandy:
Kungälv 7-4

091226

Bandy:
Haparanda 6-6

091230

Bandy:
Vetlanda b 5-3

100203

Bandy:
Sirius b 5-1

100205

Bandy:
Villa 4-4

100209

Handboll:
Lugi 26-29

100210

Bandy:
Edsbyn b 7-6

100213

Handboll:
Redbergslid 32-28

100303

Handboll:
H43 b 29-24

100306

Handboll:
Malmö b 33-21

100308

Bandy:
Villa 8-2

100310

Bandy:
Villa 7-2

100317

Handboll:
Sävehof 24-36

100321

Bandy:
Bollnäs 3-1

100325

Handboll:
Ystad 24-28

100328

Handboll:
Sävehof 34-24

100330

Handboll:
Sävehof 20-30

100417

Fotboll:
HTFF-Gröndal 2-0

100420

Fotboll:
Sundsvall 2-1

100425

Damfotboll:
Göteborg 1-2

100501

Fotboll:
Norrköping 2-3

100507

Fotboll:
Brage 0-1

100513

Fotboll:
Öster 0-1

100516

Damfotboll:
KIF Örebro b 1-2

100524

Fotboll:
Sirius-HTFF 1-2

100529

Fotboll:
Väsby 2-0

100605

Fotboll:
HTFF-Forward

100616

Fotboll:
Ljungskile 1-1

100627

Fotboll:
Landskrona
4-1

100704

Damfotboll:
Jitex b 1-3

100712

Fotboll:
Falkenberg 0-0

100725

Fotboll:
Ängelholm 2-1

100729

Fotboll:
Sundsvall b 2-2

100801

Fotboll:
Trollhättan 3-0

100807

Fotboll:
HTFF-Carlstad 2-0

100815

Fotboll:
Assyriska 3-2

100828

Damfotboll:
Djurgården 0-2

100828

Fotboll:
HTFF-Syrianska Kerburan 0-1

100830

Fotboll:
Jönköping 1-1

100913

Fotboll:
Väsby b 1-3

100921

Fotboll:
Degerfors 2-1

101001

Bandy:
Svenska Cupen

101002

Fotboll:
Syrianska 0-0

101014

Bandy:
World Cup

101020

Handboll:
Sävehof b 25-24

101022

Fotboll:
Örgryte 1-2

101027

Fotboll:
Kalmar 6-5

101029

Bandy:
Edsbyn 6-5

101110

Bandy:
Sirius b 9-5

101113

Fotboll:
Helsingborg
0-1

101113

Fotboll:
Helsingborg
0-1

101127

Bandy:
Vetlanda 5-5

101208

Bandy:
Kungälv 8-0

101210

Bandy:
Bollnäs b 3-1

110112

Bandy:
Vänersborg 4-4

110207

Handboll:
Lugi b 24-25

110209

Bandy:
Vänersborg 4-4

110210

Handboll:
Sävehof b 17-29

110216

Bandy:
Boltic 13-1

110222

Bandy:
Edsbyn 5-4

110228

Bandy:
Edsbyn 8-3

110305

Bandy:
Sandviken 2-4

110330

Handboll:
Önnered 33-16

110410

Damfotboll:
Program 2011

110410

Damfotboll:
Umeå 0-2

110411

Fotboll:
Assyriska b 0-1

110414

Fotboll:
Landskrona
2-1

110429

Fotboll:
Brage 1-0

110507

Damfotboll:
Djurgården b 0-1

110515

Fotboll:
Västerås 3-1

110523

Fotboll:
Åtvidaberg 2-0

110524

Speedway:
Elit 50-40

110527

Fotboll:
Degerfors 1-2

110612

Fotboll:
Falkenberg b 1-1

110618

Fotboll:
Värnamo 1-0

110627

Fotboll:
Ängelholm 0-1

110703

Fotboll:
Öster 2-1

110718

Fotboll:
Öster b 0-0

110723

Damfotboll:
Piteå 0-2

110725

Fotboll:
Assyriska 0-0

110808

Fotboll:
Ljungskile 1-3

110822

Fotboll:
Qviding 2-1

110912

Fotboll:
Sundsvall 1-3

110918

Fotboll:
BP 1-2

111003

Fotboll:
Falkenberg 0-0

111017

Fotboll:
Jönköping 5-2

111102

Bandy:
Program 11/12

111102

Bandy:
Villa 6-3

111116

Handboll:
Malmö
27-28

111118

Bandy:
Kalix 6-2

111226

Bandy:
Sirius 5-5

120118

Bandy:
Broberg 4-4

120203

Hockey:
Bajenkvällen

120211

Fotboll:
Brage 2-0

120221

Bandy:
Vänersborg 6-2

120226

Bandy:
Västerås 5-4 sd

120304

Bandy:
Västerås 5-0

120310

Bandy:
Sandviken 5-6 es

120409

Fotboll:
Halmstad 1-0

120422

Damfotboll:
Umeå Sö 2-1

120423

Fotboll:
BP 2-1

120430

Handboll:
Lindesberg
27-26

120505

Damfotboll:
Gustafs 4-2

120506

Fotboll:
Varberg 1-1

120506

Handboll:
Helsingborg 32-25

120518

Fotboll:
Assyriska 0-2

120528

Fotboll:
Falkenberg 2-2

120616

Fotboll:
Ljungskile 0-1

120624

Fotboll:
Öster 0-2

120723

Fotboll:
Jönköping 2-2

120801

Damfotboll:
Vasalund 3-1

120804

Fotboll:
Umeå 1-0

120821

Fotboll:
Landskrona 0-0

120822

Damfotboll:
Sundsvall 0-1

120903

Fotboll:
Ängelholm 2-1

120912

Fotboll:
Enskede b 0-3

120923

Fotboll:
Brage 3-1

121001

Fotboll:
Värnamo 1-0

121008

Fotboll:
Degerfors 4-2

121021

Handboll:
Lugi 22-23

121024

Bandy:
Matchmagasin säsongen 12/13

121024

Bandy:
Bollnäs 4-1

121029

Fotboll:
Trelleborg 0-0

121109

Bandy:
Edsbyn 6-1

121121

Bandy:
GAIS 8-1

121207

Bandy:
Vetlanda 7-2

121230

Bandy:
Kungälv 7-5

121230

Handboll:
Aranäs 23-26

130317

Handboll:
Kristianstad 24-23

130414

Fotboll:
Värnamo 1-1

130421

Fotboll:
Örebro 2-1

130502

Fotboll:
Assyriska 1-0

130511

Damfotboll:
Älta 1-1

130520

Fotboll:
Landskrona 1-0

130527

Fotboll:
Jönköping 0-1

130602

Fotboll:
Sundsvall b 0-1

130610

Fotboll:
Varberg 2-2

130623

Fotboll:
Ängelholm 1-1

130629

Fotboll:
Östersund b 1-1

130720

Fotboll:
Örgryte 0-0

130804

Fotboll:
Ljungskile 0-1

130807

Damfotboll:
Djurgården 1-1

130804

Fotboll:
Falkenberg 0-3

130829

Fotboll:
Assyriska b 2-1

130902

Fotboll:
Brage 2-0

130915

Hockey:
Wings b 1-5

130918

Hockey:
Program 2013/14

130919

Fotboll:
GAIS 3-1

130929

Fotboll:
Sundsvall 1-1

131020

Fotboll:
Degerfors 0-1

131102

Fotboll:
Östersund 2-1

131108

Bandy:
Program 13/14

131122

Bandy:
GAIS 6-3

131228

Bandy:
Ljusdal b 5-3

131230

Bandy:
Broberg 10-4

140103

Hockey:
Tumba 4-1

140108

Hockey:
Nacka 3-1

140304

Fotboll:
Ängelholm 0-0

140407

Fotboll:
Assyriska b 1-0

140412

Damfotboll:
Hovås Billdal 3-0

140414

Fotboll:
Degerfors 5-0

140421

Fotboll:
Ängelholm 1-2

140502

Boxning:
Göteborg All Stars 5-2

140504

Fotboll:
Värnamo 2-2

140512

Fotboll:
Husqvarna 3-1

140524

Fotboll:
Varberg 2-0

140608

Fotboll:
Landskrona 4-0

140618

Fotboll:
GAIS 1-3

140626

Fotboll:
J-Södra b 4-0

140629

Fotboll:
Öster b 2-0

140720

Fotboll:
Öster 3-0

140728

Fotboll:
Assyriska 1-1

140802

Fotboll:
Degerfors b 2-1

140810

Damfotboll:
Mallbacken 5-0

140810

Fotboll:
Sundsvall 2-2

140824

Fotboll:
Ljungskile 0-0

140831

Fotboll:
Värnamo b 2-0

140921

Fotboll:
Syrianska 6-0

140918

Hockey:
Program 2014/154

140921

Hockey:
Visby/Roma 2-4

140928

Fotboll:
Sirius 4-1

141021

Fotboll:
Östersund 4-2

141025

Hockey:
Huddinge 2-3 ot

141102

Fotboll:
Jönköping 5-0

141114

Bandy:
Program 14/15

141025

Hockey:
Väsby 4-1

141212

Hockey:
Hudiksvall 3-1

141216

Handboll:
Redbergslid 29-28

150103

Hockey:
Enköping 1-2

150110

Innebandy:
Rönnby 3-2

1502013

Hockey:
Enköping b 2-4

150211

Handboll:
Ystad 27-14

150219

Bandy:
Vänersborg 6-1

150301

Fotboll:
Landskrona 1-1

150302

Bandy:
Sandviken 10-8

150306

Bandy:
Sandviken 1-7

150307

Fotboll:
AIK b 2-1

150404

Fotboll:
Häcken 2-0

150411

Damfotboll:
Program våren

150411

Damfotboll:
Mallbacken 3-1

150413

Fotboll:
Djurgården 2-1

150425

Fotboll:
Åtvidaberg 2-1

150430

Fotboll:
Örebro b 2-2

150511

Fotboll:
Sundsvall 1-2

150520

Fotboll:
Norrköping b 0-1

150521

Damfotboll:
AIK b 1-1

150530

Fotboll:
Halmstad 2-2

150607

Fotboll:
Göteborg 0-1

150706

Fotboll:
Gefle b 1-1

150713

Fotboll:
Falkenberg 3-0

150720

Fotboll:
Häcken b 3-3

150727

Fotboll:
Norrköping 0-1

150801

Damfotboll:
Umeå 1-1

150809

Fotboll:
Elfsborg 0-0

150826

Damfotboll:
AIK 1-1

150828

Fotboll:
Kalmar 0-0

150913

Fotboll:
Örebro 1-2

150930

Hockey:
Program 2015/16

150923

Fotboll:
Gefle 3-0

150923

Fotboll:
AIK 1-0

151002

Fotboll:
Åtvidaberg B 3-0

151018

Fotboll:
Helsingborg 1-4

151018

Damfotboll:
Piteå 0-0

151025

Fotboll:
Malmö FF 0-1

151031

Hockey:
Södertälje 2-5

151108

Hockey:
Wings 4-2

151129

Basket:
Djurgården 68-91

151129

Handboll:
Skövde 27-22

151226

Bandy:
Kalix 7-5

160130

Hockey:
Sollentuna 2-1

160218

Hockey:
Troja/Ljungby 0-5

160221

Fotboll:
Syrianska 0-0

160229

Fotboll:
Ljungskile 4-2

160320

Fotboll:
Häcken 2-3

160404

Fotboll:
Östersund 0-0

160410

Fotboll:
Helsingborg 5-1

160423

Fotboll:
Jönköping 1-1

160501

Fotboll:
Sundsvall 1-1

160518

Fotboll:
Malmö 2-3

160524

Damfotboll:
Älta 1-1

160529

Fotboll:
Gefle 2-1

160618

Damfotboll:
Hovås Billdal 0-0

160702

Damfotboll:
Sundsvall 3-0

160717

Fotboll:
Falkenberg 3-3

160724

Fotboll:
AIK 0-3

160821

Fotboll:
Göteborg 2-0

160912

Fotboll:
Örebro 1-1

160922

Fotboll:
Häcken 2-3

161023

Fotboll:
Elfsborg 2-4

161030

Fotboll:
Norrköping